merdiven altı ayakkabılık

merdiven altı ayakkabılık

Merdiven altı ayakkabılık

 

Üç farklı depolama konsepti için bu evin merdivenlerin altında ne kadar alan kullandığına bakın. Banklar, koridora harika eklemelerdir ve alanın her bir santimini en üst düzeye çıkaran duvar depolaması ve tepe aydınlatması için yer vardır. Sonra ortada iyi çalıştığı için uzun olmaması gereken koruyucu bir kapak var. Son olarak, bir raf için bir köşe kullanmak, açık bir alanda bile köşeye biraz işlevsellik katabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer bir örnek ise merdiven altının yatak veya oturma alanı olarak kullanılmasıdır. Ön kapı veya merdivenler işe yaramaz olarak görülse de öyle değildir. Merdivenlerin altındaki alanı bir ev inşa etmek için kullanabilir, oturmak için bir kanepe veya sandalye veya başka bir yatak haline getirebilirsiniz. Böylece diğer konuklar geldiğinde ve uyumak için yeterli alan olmadığında, misafiriniz için iyi bir alan olabilir. Ayrıca merdiven altında küçük bir mutfak oluşturabilir, kişisel çalışma alanı, küçük bir ofis veya boş zamanlarınızı değerlendirmek için okuma köşesi olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde merdivenler iyi bir şekilde kullanılabilir. Merdiveni çekmeceye çevirerek bir merdiveni çekmece olarak da kullanabilirsiniz.

Merdiven altı sürgülü ayakkabılık

 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerimizde birbirinden farklı ahşap ürünler ortaya çıkmaya başladı. Modern özellikleri ile hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden biri de hiç şüphesiz merdiven altı dolaplarıdır. Binalar eskisi kadar verimli değil. Her gün yeni ev dekorasyon ürünleri, ev aksesuarları, giysiler, ayakkabılar vb. Bu türler çoğalıyor ve onları evimizde saklayacak çok az yerimiz var. O zamanlar Hızır olarak yardımcı olan merdiven altındaki dolaplar, şimdi ev aletlerinin, makinelerin ve atıkların konulduğu üst katta. Özellikle odanın içinden geçen merdivenler varsa, odanın içinde tutmanız zor olan kıyafet ve ayakkabılarınızı saklayabilir ve koruyabilirsiniz.

Merdiven altı ayakkabılık

Merdiven altı çeşitlerinin fiyatları

Merdiven altı dolap tipi fiyatı, seçeceğiniz kaplama tipinin (lake, akrilik gibi) metrekaresine göre değişmektedir. Ayrıca merdiveninizin altındaki alanın giriş çıkış miktarı da fiyatı etkileyen bir unsurdur. Merdiven altınızda olmasını istediğiniz mobilya için net ve güncel bir fiyat almak istiyorsanız whatsapp hattımızdan Dolce Dekorasyon ile iletişime geçebilirsiniz. (İstediğiniz her şeyi de isteyebilirsiniz.)

Merdiven kasasının altındaki rulolar

Yuvarlak bir merdivenin altında yer alan bu küçük küpler, giriş yolunu düzenlemenin güzel bir yoludur. Bu basit, klasik tasarım, iyi bir ev için süslü bir tasarıma ihtiyacınız olmadığının kanıtıdır.

Merdiven  Çözümleri

Merdiven altı ahşap dolap

Merdiven altı, merdiveninizin rengine uygun, duvarlarınızın renginde yapılabilir. Merdivenlerinizin rengi ahşap rengi ise dolaplarınızı da bu renklerde yaptırmanız çok iyi ve güzel olacaktır. Merdiven altı evlerin en popüler çeşitleri arasında ahşap rengi ve beyaz rengi yer almaktadır. Beyaz kafa sevenler ve merdiven altı Harry Potter gibi bir yer yaratmak isteyenler için özel bir proje yapılabilir. İşimize ve hizmetlerimize verdiğimiz önem, hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemlidir. Bu nedenle istek ve beklentilerinizi saygıyla dinliyor, isteklerinizi en kısa sürede yerine getirerek sizleri mutlu ediyoruz.

Merdiven altı kütüphane

Merdivenlerinizin altına raflar veya dolaplar yerleştirin, onları en sevdiğiniz dergilerle doldurun ve merdivenlerin altındaki o çirkin alanı evde şirin bir kütüphaneye dönüştürün! Bu alan, odanın geri kalanına daha fazla kitaplık eklemeden mükemmel bir kitap saklama çözümü sunar. Dergileri, fotoğraf albümlerini ve masa oyunlarını da saklayabileceğiniz yer!

Fazladan yatak odasını çalışma alanı olarak kullanmak yerine, merdiven altı alanını bir home ofis haline getirmeyi düşünebilirsiniz. Alanınız ne olursa olsun, merdiven altında kişisel bir ofis gibi görünecek kişisel bir ofis alanı oluşturabilirsiniz. Kitapları, dosyaları ve diğer ofis malzemelerini saklamak için masanızın üzerine birkaç raf ekleyebilirsiniz!

Eski evde dolap olarak adlandırılan odalar, merdiven altı dekorasyon fikirlerinin bir parçasıdır. Merdivenlerin altını tam boy bir dolap ile kapatarak yastık, yorgan ve diğer önemli eşyalarınızı saklamak için burayı kullanabilirsiniz. Bu tip dolap, evin her yerinde bulunan ancak nereye koyacağını bilemeyen kesme tahtaları, temizlik malzemeleri ve çöp kutuları gibi şeyler için uygun olacaktır. Böyle bir dolap sayesinde kalabalıktan kurtulabilir, evinizin daha iyi ve konforlu görünmesini sağlayabilirsiniz. Dolabınıza sığmayacak kıyafetlerinizi dolaba askılar koyarak merdiven altında saklamanız mümkün. Özellikle yaz geldiğinde kışlık kıyafetlerinizi bu alanda saklayabilir, kış geldiğinde ise kıyafetlerinizde yer açabilirsiniz.

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele