BALON KAPAKLI MUTFAK

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri

 

Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları

MUTFAK FİYATLARI
MUTFAK FİYATLARI

Avantajları

 • Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir
 • Birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır
 • Yüzeyi pürüzsüzdür. Leke ve parmak izi bırakmaz
 • Çok çeşitlidir. Bu nedenle farklı mutfak dolaplarını ayırt etmek zordur
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü mutfak dolaplarından biridir

Balon kapak nedir?

 

MDF yüzeyinin bir tarafına folyo bastırılarak elde edilir.

Analiz sonucunda kullanılan PVC folyolar anti bakteriyel maddeler yani bakteri içermediği. Kanserojen kimyasallar içermez. Membran kapak, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı nedeniyle kullanıcıların tercihleri ​​arasında ilk sırada yer almaktadır. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile mimari ve dekoratif çözümlerde aranılan bir üründür.

 Membran kapak nedir?

Mutfaklarda, banyo dolaplarında ve TV dolaplarında yaygın olarak kullanılan bir üründür. Parlak veya mat olmasının yanı sıra pürüzsüz bir yüzeye de sahiptir. Üretim teknolojisi sayesinde Membran kapak bir bütün olarak bastırılır. Bu, rengin ve desenin bütünlüğünü sağlayan bir unsur olan kapağın kenarında herhangi bir bant oluşmasına neden olmaz. Renk ve model tercihi düşünüldüğünde çeşitliliği neredeyse sınırsız olan bir üründür.

Membran (Balon) Kapak Nasıl temizlenmelidir?

Kapaklarınızı kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

BALON KAPAKLI MUTFAK

Öncelikle kapağı temizlerken

 • Tiner
 • Ağartıcı
 • Keskin kimyasallar kullanmamanız gerektiğine dikkat edilmelidir. Temizlik için ılık sabunlu su veya ahşap temizleyici kullanabilirsiniz.
 • Balon kapağını doğrudan güneş ışığından ve yüksek sıcaklıklardan korumak önemlidir. Ayrıca kapakta kullanılan PVC malzeme sert ve sivri nesnelerden zarar görebilir. Bu tür nesnelerle temastan kaçının. Film manşon yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli ve birinci sınıf olmasına dikkat edilmelidir. Kalitesiz malzemeler kullanıldığı takdirde mutfak kapısının dayanıklı olmayacağı ve önceden sararabileceği bilinmelidir.
BALON KAPAK MUTFAK
BALON KAPAK MUTFAK

Balon kaplı mutfak dolabı nedir?

 • Pvc folyo kaplı mutfak dolaplarını merak ediyorsunuz.
 • Balon kapaklı mutfak dolabı dekorasyonu nasıl yapılır?
 • En kullanışlı mutfak dolabı nedir?

Membran ve hava yastıklı mutfak dolapları ile ilgili soruları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 • Balon kaplamalı mutfak dolapları

Mutfak dekorasyonunun önemi ile bu alanda üretim yapan firmalar da mutfakta birçok farklı model ve tipte mutfak dolabı üretmek için teknolojik gücü kullanmaktadır. Zamanımızın çoğunu mutfak evinde geçiriyoruz. Ayrıca görünüm ve mutfak dekorasyonu açısından rahat ve şık bir alan oluşturduk. Mutfak dolapları, mutfak dekorasyonunda önemli mutfak öğelerinden biridir. Bulabildiğimiz her tarz, model ve renk için mutfak dolabı sahibi ile fikir birliğine vararak isteklerinize göre mutfak dolapları yaptırabilirsiniz.

 

İşte size balon kapak renk kartelası

Dolce mutfak;  Membran kapak renkleri

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek Dolce Mutfak Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz…

BALON KAPAKLI MUTFAK

Showroom: Pınarbaşı Mah. Atlılar Cad. No:4 Keçiören/Ankara

📞 0312 580 80 87 📞 0532 681 73 06

https://www.dolcemutfak.com

https://www.evtadilatankara.com

https://www.instagram.com/dolcemutfak/

 https://twitter.com/DekorasyonDolce

 https://www.facebook.com/dolcemutfak

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele