Ankara Anahtar Teslim Ev

bağ evinde hayat

Ankara Anahtar Teslim Ev, Ankara ev tadilatı için titizlik ve prensiplerimiz ile hizmet vermekte olup önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. .Ev tadilatı oldukça masraflı bir iş olması sebebi ile müşterilerimize bu konuda yardımcı olup minimum fiyat maximum kalite ve memnuniyet sunmak hedefindeyiz.

özellikle banyo zeminlerinde uygulanacak olan fayansların, kir tutmamaları açısında derz aralarının minimum olmasında fayda vardır. Minimum derz aralığı,. kullanıcılara daha kolay temizleme imkânı sağlayacaktır.

Model ve markalar

Banyo fayans ve seramik modelleri

Komple Villa Tadilatı Yaşamkent,

Banyo seramik ve fayans modelleri için seçebileceğimiz birçok marka ve model bulunmaktadır. Ülkemizde birçok ithal markalı ürünler olduğu gibi,. Kütahya Vitra ege seramik gibi birçok yerli üretimler de mevcuttur. Bu yerli üretim markalarda seri üretim ürünler bulabilmemizin yanı sıra butik proje bazlı ürünlere de ulaşabilmemiz mümkündür.

Uygulama şekilleri

Banyo fayans modellerinin birçok uygulama şekli vardır. Bunlardan en yaygını ise; dikine ve yatayına uygulamalardır. Mimari yapısı dar olan banyolarda yatay uygulamalar tercih edilirken, geniş olan banyolarda ise dikine uygulamaların tercih edildiğini görmekteyiz.. Bu uygulamaların yanı sıra, son zamanlarda özellikle duş alanında uygulanan seramik yüzeylere, şampuan ve kişisel bakım gereçleri için nişler imal edilmekte olduğunu görüyoruz.

Dahası,

Tadilatın olmazsa olmazı iletişimdir komple ev tadilatında ilk olarak fikir alışverişi istek ve beklentileri dinleyip bunun üzerine ekibimizde tasarım açısından destek vermektedir. 3 boyutlu tam ölçü projelendirme sürecinde her adımı ve detayı somut bir şekilde görmenizi sağlıyoruz. Neden mi 3 boyutlu projelendirme  DOLCE MUTFAK olarak simülasyon sistemimiz ile kapağın açılış yönünden istediğiniz renkler ve desenleri birebir evinizin ölçüleriyle göz önüne sermekteyiz.

Ankara Anahtar Teslim Ev

Böylece yapılan işi ilk gördüğünüz yer eviniz değil gerçekliği yüksek üç boyutlu projelerimizdir. Bu hem güveninizi ve soru işaretleriniz ortadan kaldırır hem de eviniz için en doğru ürünleri seçip dekorasyonunuzu tamamlamanıza fırsat verir. Değişimlere ve yeniliklere olanak sağlar. Evinizin salon mutfak yatak odası çalışma odası banyo tuvalet merdiven çatı katı antre kiler gibi tüm alanlarında yapılacak olan değişim ve yenileme için doğru sıralama ve işler yapılmalıdır.

Ankara Ev

Ankara ev tadilatı süresi ne kadardır?

3+1 bir daire için yapılacak tüm yenileme yani banyo ve kalemleri olan duşa kabin banyo dolapları zemin ışıklandırma ek tesisatlar, mutfak için dolaplar zemin ve duvarlar ışıklandırma ve tesisatlar tuvalet zemin duvar ve dolapları, yatak odaları zemin duvar ve dolapları hol ve tüm odaların komple evin tadilatı 3 hafta ile 4 hafta arasında sürmektedir.

Ankara Çubuk Anahtar Teslim Ev

Ankara ev tadilatı nasıl olmalıdır?

 1. Tecrübeli bir ekip ile çalışılmalıdır
 2. Her detay hesaba katılmalıdır ki diğer aşamaları etkilememeli
 3. Uygun zamanda kısa sürede lakin üzerinde oldukça yoğun çalışarak
 4. 3 boyutlu bir proje ile somutlaştırılmalı
Ankara Anahtar Teslim Ev
Ankara Anahtar Teslim Ev
 1. Evin tüm eksik arızaları incelenmeli
 2. Doğru fiyat, doğru ölçü ve doğru uygulama yapılmalıdır
 3. Alanlara uygun malzeme ve aksesuar seçilmelidir
 4. Tamamen özgün ve bireylere yönelik tasarımlar yapılmalıdır

Ankara ev tadilatı için evinizin nerde olduğu önemli değil geniş ekibimiz sayesinde zamanında projelendirme yapıp uygulamaya geçiyoruz.

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

 

Ev Tadilatı Ve Dekorasyonu

Ankara’da komple ev tadilat ve dekorasyonu nasıl olmalıdır?  Ev tadilatı içerisinde hangi kalemler vardır gibi birçok soru müşterilerimizin aklına takılıyor gelin birlikte bu sorulara yanıt bulalım.

Anahtar teslim ev tadilatı ve dekorasyonu nedir?

Anahtar teslim ev tadilatı ve dekorasyonu tüm evin tesisatından zeminine dolaplarından tavanına kadar bütün kalemlerin yenilenip birbiriyle uyumlu ve kullanışlı şekilde hayata geçirilmesidir.

Ev tadilatı ve dekorasyonu ne kadar sürer ve maliyeti nedir?

Ev tadilatı ve dekorasyonu eğer anahtar teslim komple olacaksa yaklaşık 3 hafta civarı sürer eğer villa veya daha büyük bir mekân söz konusu ise yapılacak işlemlere göre süre uzayıp daha da kısalabilir. Bununla paralel olarak yapılacak işlemlere göre maliyet de değişmektedir.

Ev tadilatı ve dekorasyonu için nelere dikkat etmeliyiz?

 • Doğru projelendirme
 • Doğru ekip
 • Doğru ürünler
 • Doğru tasarım

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele