Anahtar Teslim Hobi Evi Ankara

Yaşamkent Mutfak Dolabı

Anahtar Teslim Hobi Evi Ankara, Betonarme Köy ve Hobi Evi, Anahtar Teslim Hobi Evi Hobi evi hobi bahçeleri gibi dinlenme ve stres atma mekânlarına yapılan küçük kulübe tarzı evlerdir. Hobi bahçenizde vakit geçirirken dinlenebileceğiniz bir ev yaptırmak isterseniz Dolce Mimarlık olarak uygun fiyatlarla anahtar teslim hobi evi Yapımını gerçekleştiriyoruz.. Hobi evinizi Dolce Mimarlık farkı ile yaptırmak evin tüm eksiklerinin tamamlanarak sıfırdan yapılıp teslim edilmesini sağlayacaktır. Birçok usta ile uğraşmak yerine tek bir elden anahtar teslim hobi evi yaptırarak sadece keyfini çıkarabilirsiniz. Anahtar teslim hobi evi yaptırmak hem birçok usta ile uğraşmanızı önler hem de maliyetlerinizin ve zamanınızın daha iyi yönetilmesini sağlar.

Ankara anahtar teslim hobi evi planlama ve yapım işlerinde uzman kadrosu ile hizmet veren Dolce Mimarlık en iyi hizmetleri sunmaktadır. Anahtar teslim hobi evi anlaşması yaparak sadece planlama sürecine talepleriniz ile dâhil olursunuz ve hayalinizdeki hobi evine stressiz ve zahmetsizce sahip olursunuz. Hobi evinizi anahtar teslim olarak yaptırmak size hobi bahçenizle uğraşacak daha fazla zaman sağlayacaktır. .Hobi evi yaptırırken ev işleri ile kafanızı meşgul etmek ve stres yaşamak istemezseniz Dolce Mimarlık ev işleri ile sizin yerinize uğraşır ve size de hobi evinizin keyfini çıkarmak kalır.. İçine girip güzel vakit geçirmeniz için tüm detaylar düşünülerek yapılan hobi evleri sayesinde hobi bahçelerinizde geçireceğiniz vakti çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hobi evi sahibi olmak ve bunu uygun fiyatlarla elde etmek için Dolce Mimarlık ofisimize bekliyoruz.

Anahtar Teslim Hobi Evi Ankara

Hobi bahçesi için ev ile hayallerinizdeki eve kavuşmanız mümkün! İsteklerinize uygun olarak hazırlanan prefabrik evlerle, hobi bahçeniz içerisinde hayal ettiğiniz ortama sahip olabilirsiniz.

Hobi bahçesi için ev satın alarak, arzu ettiğiniz özelliklerinde eve bir hayli avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Kullanımı yaygınlaşan hobi bahçeleri; bireyleri şehir yaşamının stresinden kurtardığı gibi, .hemde doğal ortamın tüm ihtişamını yansıtıyor. Siz de Dolce Mimarlık aracılığı ile, hobi bahçenize dilediğiniz modeldeki prefabrik evleri yerleştirebilirsiniz.

Anahtar Teslim Hobi Evi Ankara
Anahtar Teslim Hobi Evi Ankara

Hobi Bahçesi Nedir?

Hobi bahçeleri, alt yapısı belediyeler tarafından hazırlanan alanlardır. Günümüzde şehirleşmenin artış göstermesi nedeniyle bunalan, orta ve ileri yaş grubu tarafından bir hayli talep gören yerlerdir. Bu alanlarda sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılabilir. Hobi bahçeleri, ekonomik açıdan hemen her kesime hitap etmeyi amaçlar.. Gereken aidatı ödeyen ya da alanı satın alan herkes; bu bahçelerden faydalanabilir, doğal sebze meyveler yetiştirebilir.

Bu alanlar; kişilere doğal ortam şartları oluşturur, daha sağlıklı yaşamın kapılarını aralar. Ayrıca içine istenen özelliklerde prefabrik (konteyner) evler inşa edilebilir. Bu evler bir hayli dayanıklı, az maliyetli yapılardır.. Depreme karşı yüksek derecede koruma sağlamakta olan konteyner yapılar, özellikle yüksek riskli deprem bölgelerinde gün geçtikçe daha fazla talep almaktadır.

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik ya da diğer adı ile konteyner evler, yapım ve kurulum aşamaları bir hayli pratik olan yapılardır. Yapılar fabrika ortamında hazırlanır, arazide daha öncesinden belirlenmiş olan sahaya montaj işlemi yapılır.. İnanılmaz derecede kısa sürede hazır olan evler, bir hayli ucuz maliyetlidir. İhtiyaca ve tercihe göre bir ya da iki katlı olabilirler.

Anahtar Teslim Hobi Evi

Konteyner evler hafif, kolay denetimli, ucuz ve seri üretimli fabrikasyon yapılardır. Arazi yapısına, bölgenin iklim ve hava şartlarına uygun olarak inşa edilirler. Bu sayede bir hayli sağlam ve uzun ömürlü yapılar oluşturulur. .Alana uygun olacak biçimde, istenen büyüklükte olabilir. Sonradan ek yapılma olanağına sahip olan yapılar, diğer yapılara oranla gayet kolaylıkla genişletilebilme olanağına sahiptir. Yapılar, istenildiğinde sökülüp tekrar takılabilir; bu sayede bir yerden diğer bir yere de taşınabilir. Bu aşamada herhangi bir zarar söz konusu olmaz.

 

Hobi Bahçesi İçin Ev Fiyatları

Prefabrik evler, kullanıcıları için bir hayli uygun fiyatlar sunuyor. Montaj aşamasının kısa devam etmesi, maliyetinin ucuz olması, yapımında daha az işçi çalışması gibi sebepler sayesinde yapılar; betonarme evlere göre ucuzdur. .Konteyner evlerin maliyetleri; evin büyüklüğüne, modeline ve inşasında kullanılacak olan malzemelere göre değişiklik gösterebilir.

 

Dolce Mimarlık,  size prefabrik ev alanında uygun fiyat avantajları sağlıyor. Sizler için kaliteli malzemeler kullanılarak, özverili çalışmayı bir araya getirerek nitelikli evler oluşturuyoruz. .Firmamız sayesinde,. hobi bahçeniz için arzu ettiğiniz tarzda prefabrik evlere sahip olabilirsiniz. Sitemizde, prefabrik ev modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Prefabrik ev maliyetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşabilirsiniz

 

 

 ÇELİK YAPILARIN TEKNİK ANALİZİ

Dolce Mimarlık olarak imalatlar, birinci derece depremlere, saatte 90 km rüzgâr hızına, m2 başına 80 kg kar yüküne dayanıklı olarak üretilir. Taşıyıcı sistemler H,C ve U modeli galvaniz profiller inden oluşur.

İÇ ve DIŞ PANELLER

Yapılarımızın iç panel kalınlığı 6 cm, yüksekliği 250 cm’dir. Dış panel kalınlığı ise 10 cm’dir. İç ve dış paneller 8x1250x2500 mm ebatlarında çift taraflı fibercement ya da çimentolu yonga levhadan imal edilir.

TAŞIYICI KONTRÜKSİYONLAR

Kolonlar, makaslar, kirişler ve ara kat konstrüksiyon lar, .özel bükümlü galvanizli saclarda işlem görür. Arakat zemini 16 mm betopan ile kaplanır ve taşıma yükü m2 başına 200 kg’dır.

MERDİVEN

Merdivenler çelik iskelet üzerine kalınlığı 16 mm olan betopan ile kaplanır. Merdiven korkuluğu kutu profillerden imal edilir. Merdivenlerin metal aksamı, çift kat astar ve çift kat yağlı boya ile boyanır. .İsteğe bağlı olarak komple ahşap yapılabilir.

BOYA

Boyama işleminde kullanılan bütün ürünler TSE belgelidir. .Dış cephede akrilik boyası kullanılırken iç panelde ve tavan alçıpan yüzeylerinde plastik boya kullanılır. Metal yüzeylerinde çift kat astar, çift kat sentetik yağlı boya kullanılır.

TAŞIYICI KONTRÜKSİYONLAR

Kolonlar, makaslar, kirişler ve ara kat konstrüksiyonlar, .özel bükümlü galvanizli saclarda işlem görür. Arakat zemini 16 mm betopan ile kaplanır ve taşıma yükü m2 başına 200 kg’dır.

ÇATI ve TAVAN

Çatılarda %30 eğimli beşik çatı ve kırma çatı sistemleri kullanılmaktadır. Metal aşıkların üzerine paslanmaz, boyasız trapez sac uygulanır. 20 cm genişliğinde paslanmaz galvanizdir saçaklar.

İÇ ve DIŞ KAPILAR

İç kapılar 80×200 cm veya 90 x 200 cm ebadında,  kasalı Dış kapılar ise 160×200 cm ebadında ve Çelik kapı olarak yapılmaktadır. Pencereler PVC penceredir.

ELEKTİRK TESİSATI

Elektrik tesisatı sıva üstü veya sıva altı olarak yapılabilir. TSE belgeli panel üzerine kablo kullanılır. Sigorta, priz, anahtar ve aydınlatma gibi diğer elemanlar da TSE belgelidir. .Sayaç, topraklama ve dış bağlantıları alıcı tarafından yapılır.

SIHHİ TESİSAT

Sıhhi tesisat sıva altı olarak kurulur. .Kullanılan tüm ürünler (boru, lavabo, Vitrifiye vb.)TSE belgelidir.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… .

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. .Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz.. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele