ahşap hafta sonu evi

ahşap ev modelleri

ahşap hafta sonu evi ANAHTAR TESLİM AHŞAP EVLER Firmamız Ahşap Ev, Ahşap Villa, Ağaç Ev, Kütük Ev, Bungalov Ev, Üçgen Ev imalatı yapmaktadır. Ahşap ev yapımında kullanılan malzeme 1.sınıf sarı çam ( ithal Rus çamı ) dır. Karkas sistem ve sandwich panel sistemi ile ahşap ev imalatı dilediğiniz ölçülerde olabilmektedir. 80 m2, 90 metrekare, 100 m² tek katlı ahşap ev, bir buçuk katlı ve iki katlı ahşap bir ev yaptırabilirsiniz. İmalat süreci ve yapım aşamaları hakkında detaylı bilgi için İstanbul ofisimize uğrayabilirsiniz.

AHŞAP EVLER YAPIMI
Dolce Mimarlık uzmanları, insanların yalnızca kendileri için özelleştirilmiş evleri sevdiğini bilir. Bunun için mimarlarımız ailelerin ihtiyaçlarına göre benzersiz tasarımlar oluşturur. Ahşap ev projelerimizde tasarım süreci, beklentinizin ve mimari projenizin gözden geçirilmesiyle başlar. Projenin eksiksiz ve istenilen şekilde ortaya çıkması başarılı proje yönetimine bağlıdır. Ahşap ev proje aşamasında fizibilite, tasarım süreci, malzeme seçimi ve sürecin belirlenmesi gibi faktörler yer alır. Ayrıca evin inşaası için gerekli maliyet ve süreyi optimize etmeye yönelik hususlar netleştirilir.

ahşap hafta sonu evi
ahşap hafta sonu evi

ahşap hafta sonu evi

Ahşap ev mimarisi sanat ve mühendisliğin büyüleyici bir karışımıdır. Doğa ile mimari arasındaki etkileşimin yaşam kalitemizi nasıl etkilediği konusunda özel bir tutkumuz var. Yaratıcı ve zorlu ahşap evler projeleri konusunda deneyimliyiz. Sağlıklı yaşam vizyonumuzu doğa ile uyumlu bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sağlıkla yaşayabildiğimiz, rahat nefes alabildiğimiz ve doğanın tüm iyiliğini deneyimleyebileceğimiz büyülü ahşap evler! Sürdürülebilir ve sağlıklı malzemeleri akıllı çözüm konseptleriyle birleştirerek, ahşap ev projeleri inşa ediyoruz. Gerçekten daha iyi bir yaşam için projelerimiz müşterilerimizle açık dialog ve fikir paylaşımına dayanmaktadır.

AHŞAP EVLERİN ÖZELLİKLERİ
Açık alanı vurgulayan ahşap ev mimarisi doğal ışığı evin bir parçası olarak karşılayan güçlü tasarımlardır. Doğal yaşam evlerinin amacı hayatı mümkün olduğunca keyifli yaşamaktır. Ayrıca nefes alan bir malzeme olan ahşap iç mekan hava kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Ahşap ev mimarisi ileri ahşap işleme teknolojisi ile farklı vizyonlar gerçekleştirmek için yenilikçi çözümler sunar. Çünkü ahşap bir evin kalitesi özenle hazırlanmış yüzlerce detaydan oluşur. Doğal bir yaşam için alternatif bakış açısı sunan ahşap evler doğanın ruhunu hissettirir.

AHŞAP EV İMALATI
Yığma Sistem Ahşap Evler :
Kütük, tomruk ya da kalasların üst üste yığılmasıyla duvarların oluşturulduğu sistemdir. Bu sistemde kolonlar ve kirişler kullanılmayıp, tüm duvarlar taşıyıcı sistem vazifesini görmektedir.
( Karkas ) Panel Ahşap Evler :
Bu yapıda taşıyıcı sistem ahşap iskelet ile oluşturulmaktadır. Duvar elemanları, ahşap taşıyıcı iskelet üzerine uygulanan, içeride OSB, alçı ya da lambriden oluşur. Dış düzeyde ise OSB ve yalı baskı (ahşap siding) ‘den oluşur. Mineral yün, XPS gibi izolasyon malzemeleri ile iç ve dış duvarların arasında izolasyon yapılır.

AHŞAP EVLER ÜRETİM AŞAMASI
Dolce Mimarlık olarak yüksek kaliteli ahşap ev ve kütük ev imalatında uzman bir firmayız. Dış cephe, döşeme, zemin kaplaması gibi tavandan duvarlara kadar en kaliteli ahşap malzemeleri kullanıyoruz. Ahşap ev projelendirme ve imalat sürecinde firmamız yüksek sorumluluk bilincine sahiptir. Üst düzey koordinasyon ile yöneticilerimiz mimar, mühendis, kalfa, ustalar ile tam bir uyum içinde çalışır.

AHŞAP EVLER PROJE TESLİMİ
Ahşap ev imalatı ve teslimat sürecinde Dolce Mimarlık asıl sorumlu taraftır. Firmamız, ahşap evleri müşterilerinin istediği kalitede, bütçede ve sürede teslim etmekle yükümlüdür. Ahşap ev yapımı süreci şeffaf, hesap verilebilir ve hatasızdır. Tüm ahşap yapı projelerimizi kriterlere göre tamamlayıp teslim ediyoruz. Mimari yaratıcılık ile kişiye özel ahşap ev tasarımı ve imalatta elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

NEDEN AHŞAP EVLER?
Ahşap evlerin gürültü azaltma, düşük ısıtma ve soğutma maliyetleri ve enerji verimliliği gibi avantajları vardır. Doğal bir yaşam sürme isteğiyle, ahşap evler kaliteli ve sağlıklı evlerde yaşama fırsatı sunuyor. Ahşap Evler, tüm yıl boyunca yaşamak yada kısa bir süre kalmak için idealdir. Ahşabın pozitif özelliği ile zihnin rahatlatan ahşap evlerde yaşamak iyi bir fırsattır.
Doğru projelendirilmiş ahşap evler çok çeşitli yapılar inşa edilmesine olanak verir. Ahşap Ev proje alanının verimli kullanılması, daha fazla ekonomik, çevresel ve mimari avantajlar sağlar.

AHŞAP EVLER RAHAT ve PRESTİJLİDİR
Ahşap evler günümüzde herkes için rahat, modern ve prestijli evler haline gelmiştir. Çünkü ahşap, sağlam ve güvenilir bir yapı malzemesidir. Modern teknolojilere uygun inşa edilmiş bir ahşap ev yüzyıllarca ayakta kalır. Günümüzün hızla değişen yaşam koşulları sebebiyle insanlar geleneksel süreçlerine geri dönüyor. Her geçen gün daha fazla insan ahşap malzemeden inşa edilmiş bir evde yaşamayı seçiyor. Ahşap evler dayanıklı, çevre dostu, sıcak ve güzel bir evde yaşamak isteyenler için harikadır. A

yrıca ahşabın uzun ömürlü ve bakımının kolay olması bu evleri ideal yaşam alanları yapmaktadır.
Ahşap ev yaptırmak doğru projelendirme ile profesyonel adımlar atıldığında keyifli bir süreçtir. İlk adım olarak hayalinizdeki ev için iç ve dış mekan 3D projeleri çizilir. Mimarlarımız istediğiniz ahşap evin farklı tarz ve tasarımlarda çizimlerini beğeninize sunar. Onayınız ile imalat başlar ve koordineli bir çalışma ile eviniz teslim edilir.

Ev Tadilat Dekorasyon Ankara;

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

 

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Ev Tadilat Dekorasyon Ankara; Ailemize Bekliyoruz… 

Firmamız Ankara ve çevresinde komple ev tadilat ve dekorasyon işinin önde gelen ismidir. Uzun zamandır yaptığımız işimizi ciddiyet ve hakkıyla yapmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman bir kadro oluşturup alanının en iyisi olup markamızı en iyiye taşıyacak şekilde hizmet vermekteyiz. En önemli husus markamız adına teslim sonrasında müşterimizi daima mutlu referanslara dönüştürmek.

Müşterilerimize her hususta en ince ayrıntısına kadar işimizi yapacaklarımızı anlatıp iş birliği fikir alışverişi ile hayal ettikleri tasarımlarında üzerinde projeler hayata geçirmeyi hedef edindik. Hedefimizi her işimizde teslim sonrası müşterilerimizin yüzünde görmenin kıvancını yaşıyoruz. Komple ev villa daire işyeri mağaza tadilatının yanı sıra sadece mutfak ve ya sadece banyonuzun ve hatta diğer alanlarda da hem dekorasyonunu hem tadilatını yapmaktayız.

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele