Modern Vestiyer Modelleri

toki dairesi vestiyer

Modern Vestiyer Modelleri, Vestiyer modelleri – Sürgülü, aynalı ve modern vestiyer modelleri

Vestiyerler, evlerimizde fonksiyonel bir mobilya olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle kapı girişinde ve giyinme odalarında bulunan bu kurtarıcı parçalarla, fazladan depolama alanı ve elbiselerimizde düzenli bir görünüm imkânı buluruz.

Küçük Antreler için Vestiyer Modelleri

Vestiyer modellerinde en çok aranan özellik şüphesiz, kullanışlı ve az yer kaplıyor olmasıdır. Bunun yanında dekorasyonu şık evlerin olmazsa olmazı göze hitap eden aynalı vestiyerler de bu yılın en gözde tasarımları arasında. İşte dekorasyonunuzu tamamlayacak sürgülü, modern ve pratik vestiyer modelleri…

Modern vestiyer modeli

Giysi odalarımızın düzenli görünmesini sağlayan vestiyerler arasında modern çizgiler taşıyan beyaz renkler bu yıl ön planda. Ferah bir görünüm kazandıran bu modeller aynı zamanda odanızın daha geniş görünmesine yardımcı olur. Eğer giysilerinize hassas davranıyor ve dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız, kapaksız vestiyer tasarımıyla istediğiniz parçaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Sürgülü vestiyer modeli

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan sürgülü vestiyerler, giysilerinizi depolamak için tasarım. Eğer düzen konusunda çok iyi sayılmazsanız bu model tam da aradığınız olabilir.

Aynalı vestiyer modeli

Ev dekorasyonunda şıklığa ve özel tasarımlara önem verenlere iyi bir alternatif sunan aynalı vestiyerler, özel aydınlatması ve şeffaf camlarıyla kıyafet seçiminde ekstra kolaylık sağlıyor. #Vestiyer#Dekorasyon#sürgülü vestiyer raylı vestiyer #gardrop #yüklük#yatak odası dolabı

Modern Vestiyer Modelleri

Vestiyerler evlerimizin giriş kısmının dağılmasını önlemek ve ayakkabı, mont gibi eşyalarımızın bir arada düzenli durmasını sağlamak için oldukça elverişlidirler. Kullanım tercihine bağlı olarak sürgülü, raflı, çekmeceli veya kapalı modelleri bulunmakta. Modern vestiyerlerde ise en çok kapalı modeller sade bir görüntü açısından tercih edilmektedir.

Modern Vestiyer Tasarımları

Günümüzde modern vestiyer modellerinde minimal tasarımları sıklıkla görmek mümkün. Bunun sebebi ise vestiyer gibi eskiden büyük olan ev eşyalarının artık daha göze hitap eden modellere bürünmesidir.

Modern Vestiyer Modelleri

Ayrıca küçülen yaşam alanları ile daha işlevsel ve estetik vestiyerlere ihtiyaç artmıştır.

Özel Tasarım Vestiyer Modelleri

Vestiyer renkleri ise modern tasarımlarda oldukça sade ve gösterişten uzak olacak şekilde tercih edilir. Çoğunlukla beyaz, siyah veya pastel tonları, diğer bütün dokularla uyum sağlar ve göze çarpmaz.

En Çok Kullanılan Vestiyer Modelleri ve Renkleri

En çok kullanılan vestiyer tasarımları arasında geniş ve modüler dolaplar gelir. Özellikle büyük aileler için oldukça uygun modeller artık her yerde rahatlıkla bulunuyor. Modern portmantolar birçok renkte üretildiği gibi en çok beyaz ve sade renklerde tercih edilir.

 

 

Diğer İşlerimiz

ANKARA MUTFAK FİRMASI

BALON KAPAKLI MUTFAK

BALON KAPAKLI MUTFAK, Membran kapak renkleri   Membran (Balon Kapak ) mutfak dolapları Avantajları Diğer mutfak dolaplarının çoğundan daha ekonomiktir Birçok farklı renk ve desen

İncele
Mutfak Tadilatı Keçiören

Mutfak Tadilatı Keçiören

  Mutfak Tadilatı Keçiören, yaparken mutfağınızın her köşesinin birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Mutfağınıza tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Sorunuzun cevabı ‘Evet!’ ise doğru yerdesiniz.

İncele
Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya

Ev Tadilatı Çankaya     Evinizi Yenileme Fikri İlk Başta Sancılı Ve Çok Zor Gelebilir. Proje Ne Olursa Olsun, Tadilatınızda O Kadar Çok Ayrıntı Var

İncele
AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU

AKRİLİK MUTFAK DEKORASYONU, Komple Ev Tadilatı Fiyatları 2023, Komple anahtar teslim tadilat maliyeti güncel, 2023, Anahtar teslim ev tadilatı fiyatları>> ANKARA içi geçerli olan fiyatlardır. Ev

İncele