Ev Tadilatı Ankara

Ev Tadilatı Ankara, Tadilat işleri oldukça önemli olmakla birlikte kesinlikle işi bilen ve tecrübe,  bilgi birikimi ile teknik destek verecek bir ekiple çalışılması mühimdir.. Yanlış uygulamalar ile defalarca düzeltmeye çalışılmamalı her uygulama birbiri ile uyumlu ve paralel şekilde ilerlemelidir. Ankara tadilat dekorasyon işleri için güçlü ve tecrübeli ekibimiz DOLCE MUTFAK olarak çalışmalarımızı uzun yıllardır sürdürmekteyiz.

Kaliteli işçilik,  tadilat ve yenileme açısından belki de en önemli noktadır. Diğer önemli bir husus ise tamamen değişecek evin,  sizler tarafından nasıl olacağı konusunda düşüncelerinizdir. .Bu şüpheleri dağıtmak ve tam anlamıyla gözle görülür hale getirmek için ise tam ölçüleri alıp 3 boyutlu projelendirme ile size sunuyoruz.

Ev Tadilatı Ankara
Ev Tadilatı Ankara

Her kalemin yenilenmesi zemin, tavan, banyo, mutfak, salon, kapılar, duvarlar ve tesisat işleri yüksek rakamlı bir iştir. Dolayısı ile yapılan işin ömürlük olması kaliteli ve kullanışlı oluşunu net bir şekilde görmeliyiz. Tüm detayları konuşup ince eleyerek proje haline getirip ekibimizin çalışmalarını başlatıyoruz.. Kısa sürede lakin en kaliteli malzeme ve işçilik ile özgün tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Her detay için titizlikle çalışmalı ki tadilat problemleri yaşanmamalı.

Tadilat işleri için yaptıklarımız;

 • Elektrik ve su tesisatı yenileme
 • Mutfak zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Salon zemin, duvar,. tavan ve dolapları
 • Genç ve çocuk odası zemin, duvar, tavan ve dolapları

 

 • Giyinme odası zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Hol zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Banyo ve tuvalet zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Balkon ve teras zemin,. duvar, tavan ve dolapları
 • Merdiven ile merdiven korkuluğu

 

 • Çatı katı zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Çalışma odası zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Kiler zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Vestiyer, portmanto alanı zemin, duvar, tavan ve dolapları
 • Alçı, kartonpiyer, duvar kâğıdı, duvar boyası, desenli duvar boya ve kâğıtları

 

 • Asma tavan, gergi tavan ve spot ışık ve ışık bandı sistemi
 • Isı ve ses yalıtımı
 • Dekoratif niş ve duvar motif işleri

Peki Ankara tadilat dekorasyon için nerelerde hizmet veriyoruz ;

 1. .Ankara Çankaya ve bağlı bölgeleri
 2. .Ankara Keçiören ve bağlı bölgeleri
 3. .Ankara Batıkent ve bağlı bölgeler
 4. .Ankara Altındağ ve bağlı bölgeleri

 

 1. Ankara Gölbaşı ve bağlı bölgeler
 2. Ankara Pursaklar ve bağlı bölgeleri
 3. ÖZETLE;. ANKARA TADİLAT VE DEKORASYON İÇİN ANKARA’NIN HER YERİNDE DOLCE MUTFAK OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

Ev Tadilatı Ankara

 

Komple Ev Tadilat Uygulamasının Önemi

Zamanla eskimiş  olan ya da yıllar önce inşa edilmiş olan ev, villa, müstakil ev, bina ve iş yerleri eskidikçe  tehlikeli ve kullanılmaz ve yapılmazsa daha da masraflı  hale dönüşmektedirler. Böyle olmasının en önemli sebebi ve başlıca nedenlerinden birisi de eskiyen yapı ve bina çeşitlerinin günler ve yıllar geçtikçe eskimesi ve daha da kötü hale gelmesinden kaynaklanmaktadır. Bunun dışında bu tür konut yapıların yapımında kullanılan demir, .tuğla ve çimento ve bunun  gibi inşaat malzemelerinin de ortalama ömürlerinin olduğundan kaynaklıdır.

Bunun da Tabiki sebebi eskiyen malzemelerin eski teknoloji ve kalitelerden olması zamanla da direncini sağlamlığını ve etkilerini kaybediyor olmasından. Bunun sonucu olarak da tadilat ve yenileme oldukça gerekli hale geliyor.

Ev Tadilatı Ankara

Zamanla eskiyen günümüz kullanışlılığına teknolojisine tasarıma ve kalitesine artık yanıt veremeyen ev, bina, işyeri, müstakil evleri sahipleri tadilat isteği ile biz DOLCE Mutfağa geliyor. Tadilat yaparken nelere ya da hangi konulara dikkat edeceklerini bilmemektedirler.. Bu nokta da biz tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıp kalitemizi ve markamızı ortaya koyuyoruz.

Ev Tadilatı Ankara

Ev sahibeleri tarafından en merak edilen soru. Komple ev tadilatı olunca maliyet ve yapılacak kalemlerde oldukça çok oluyor bununla beraber tadilat yapılacak olan binanın kaç katlı olduğu ve hangi tür malzemeler ile yapılacak olduğu da önemli konular arasındadır..  Eskisinden iyi duruma getirmek yeni bir ev görünümü vermek için dikkatli bir prosedür ile devam edilmeli ve söz verilen zamanda söz verilen niteliklerde anahtarı teslim edilmeli firmamız DOLCE MUTFAK olarak bunu önemsiyor ve referanslarımızı her şeyin önünde tutuyoruz.

ANKARA EV TADİLATI NASIL YAPILMALI

Ev dekorasyonu mutfak, banyo, teras, çatı katı, merdiven ve korkuluğu, camlar, aynalar bir bütün olarak düşünülmeli ve tasarlanmalıdır komple evi zeminden tavana kadar yenilemek en doğru olanıdır.. Komple tadilat yapılması mümkün olmayan durumlarda ise bir öncelik sırası hazırlanmalı, bakım onarım işleri zamana yayılarak diğer bölümler ile uyumlu bir biçimde tamamlanmalıdır.

 

Ev tadilatı HESAPLAMA
Ankara ev tadilat paketleri
Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ankara
Ankara Ev tadilat tavsiye
Ankara ev tadilat Fiyatları
Ankara tadilat firmaları
Komple ev tadilatı için yardım istiyorum
Anahtar Teslim Ev tadilatı

Diğer İşlerimiz

Modern Vestiyer Modelleri

Modern Vestiyer Modelleri, Vestiyer modelleri – Sürgülü, aynalı ve modern vestiyer modelleri Vestiyerler, evlerimizde fonksiyonel bir mobilya olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle kapı girişinde ve giyinme

İncele

Mağaza Tadilatı

Mağaza Tadilatı, Mağaza Tadilatı Ve Dekorasyonu Mağaza Tadilatı Ve Dekorasyonu, İşyeri Tadilatı Ve Dekorasyonu, Dükkân Cafe Mağaza Tadilatı Ve Dekorasyonu, Mağaza Tadilatı Ve Dekorasyonu.  

İncele

Otel Tadilatı Ve Dekorasyonu

Otel Tadilatı Ve Dekorasyonu Otel Tadilatı Ve Dekorasyonu, İşyeri Tadilatı Ve Dekorasyonu, Dükkân Cafe Otel Tadilatı Ve Dekorasyonu, Otel Tadilatı Ve Dekorasyonu. Otel Dekorasyonu, Çalışanlar

İncele
Merkez Ankara Antre Bölme

Merkez Ankara Antre Bölme

Merkez Ankara Antre Bölme, Odanızı Bölmek İçin Ahşap Sürgülü Kapı Kullanmayı Tercih Edebilirsiniz. Sürgülü Kapılar Ahşap Olduğu İçin Klasik Tarzdaki Odalar İçin Uygun Bir Çözümdür.

İncele
merdiven altı ayakkabılık

merdiven altı ayakkabılık

Merdiven altı ayakkabılık   Üç farklı depolama konsepti için bu evin merdivenlerin altında ne kadar alan kullandığına bakın. Banklar, koridora harika eklemelerdir ve alanın her

İncele